• Hétfő, január 6-a Vízkereszt ünnepe, parancsolt ünnep. Este 18h00-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Hétfőn lesz a szokásos Márianosztrai zarándoklat.
  • Kedden délelőtt 9h00-tól a baba-mama klubnak van összejövetele a közösségi házban.
  • Szerda este a szokásos időben 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Szerda este 18h30-tól a fiatal családosok közössége találkozik a közösségi házban.
  • Csütörtökön 17h30-kor szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Csütörtök este 18h45-től a női körnek van alkalma a közösségi házban.
  • Péntek délután 16h00-tól a mini-ifisekkel, 4-5. osztályosokkal találkozunk a közösségi házban, 18h30-tól pedig a kis-ifiseknek lesz alkalma ugyancsak a közösségi házban.
  • Előre hirdetjük, hogy két hét múlva, január 18-án, szombaton 16h00-tól tartjuk egyházközségi farsangunkat a Géza Fejedelem Ref. Ált. Isk. aulájában. A farsangi ünnepre szeretettel várjuk egyházközségünk valamennyi tagját. Lesz játékbarlang, jelmezes felvonulás, élőzene, vetélkedő, közös táncok, tombola. Süteményt és innivalót hozzunk magunkkal, központilag virslivel készülünk. A jelmezbe öltözők ajándéktombolát kapnak!