Egyházközségi hirdetések, 2020. február 2.

• Hétfőn lesz a szokásos márianosztrai zarándoklat, ezért este a kápolnában nem lesz szentmise.
  • Hétfő este 18h30-tól Bibliakör lesz a közösségi házban.
  • Kedd délelőtt a baba-mama klubnak van alkalma a közösségi házban.
  • Szerda este a szokásos időben lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön a megszokott időben, 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Csütörtök este 18h30-tól a Férfikörnek van összejövetele a közösségi házban.
  • Péntek este 17h45-kor elsőpénteki szentmise lesz a kápolnában, külön szeretettel hívjuk azokat, akik a nagykilencedet elkezdték!
  • Péntek délután 16h00-tól a mini-ifiseknek (4-5. osztályosoknak), este 18h30-tól pedig a kis-ifiseknek (6-7-8-os korosztálynak) van alkalma a közösségi házban.
  • Jövő vasárnap, február 9-én este 19h00-tól a házasság hete programsorozat keretében a 16 éven felüli fiatalokat várjuk párkapcsolati témában egy érdekes előadásra a közösségi házba.
  • Előre hirdetjük, hogy február 14-én, pénteken lesz a roratén résztvevő gyerekek jutalom-kirándulása. A pontos indulási és érkezési időpontot még jelezzük. A gyerekekkel külön busszal megyünk a cyberjump trambulinparkba, Budapestre. Az utazás és a program költségeinek egy részét az egyházközség állja, a külön busz költségeire és a megvásárolandó zoknira 2000 forint hozzájárulást szeretnénk kérni. Ha valakinek ez túl megterhelő, jelezze, ne ez legyen jövetele akadálya. A buszban még maradt néhány hely, így azokat is szeretettel hívjuk, akik bár nem voltak rorátén, szívesen jönnének. Az ő költségük 4000 forint lenne fejenként. Helyet a jelentkezés sorrendjében, korlátozott létszámban tudunk biztosítani.
  • Előre hirdetjük, hogy a verőcei és kismarosi (1-5. osztályos kor közötti) hittanos gyerekek idei napközis tábora augusztus 3-7-ig lesz, Verőcén.