• Hálát adunk az ökumenikus imaalkalmak kegyelmeiért és köszönjük mindenkinek a részvételét, háttér segítségét, aki valamilyen módon bekapcsolódott az imádságba, a pénteki agapé előkészítésébe.
  • Áron atya távolléte miatt a hétfői szentmise kivételesen elmarad.
  • Szerda este a szokásos időben lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön a megszokott időben 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Február 1-jén, szombaton Észak-Dunamenti Ifjúsági találkozó lesz az Alsógödi Plébánián. Szeretettel hívjuk a fiatalokat 7-es kortól.
  • Jövő vasárnap, február 2-a Urunk bemutatásának ünnepe, Gyertyaszentelő Boldogasszony. A szentmise elején gyertyaszentelés lesz.
  • Előre hirdetjük, hogy 2 február 7-16. között kerül megrendezésre a Házasság hete Dunakanyar programsorozat, amelybe idén Verőce is becsatlakozott. A programsorozat minden településen a házasok megáldásával, és gyertyafényes vacsorával zárul! A házaspároknak a sekrestyében feliratkozva lehet jelentkezni, illetve itt lehet átvenni az “ötpróba feladatokat” is! Az előadások időpontjait, helyszíneit plakáton olvashatjuk, valamint a feliratkozókat e-mailben is tájékoztatjuk!
  • Előre hirdetjük, hogy február 14-én pénteken lesz a roratén résztvevő gyerekek jutalom-kirándulása. A pontos indulási és érkezési időpontot még jelezzük. A gyerekekkel külön busszal megyünk a cyberjump trambulinparkba, Budapestre. Az utazás és a program költségeinek egy részét az egyházközség állja, a külön busz költségeire és a megvásárolandó zoknira 2000,-Ft hozzájárulást szeretnénk kérni. Ha valakinek ez túl megterhelő, jelezze, ne ez legyen jövetele akadálya. A buszban még maradt néhány hely, így azokat is szeretettel hívjuk, akik bár nem voltak rorátén, szívesen jönnének. Az ő költségük 4000,- Ft, lenne fejenként. Helyet a jelentkezés sorrendjében, korlátozott létszámban tudunk biztosítani.
  • Előre hirdetjük, hogy a verőcei és kismarosi (1-5. osztályos kor közötti) hittanos gyerekek idei napközis tábora augusztus 3-7-ig lesz, Verőcén.