• A mai nap a jelentkezési határidő a napközis hittantáborunkba. Aki még nem tette, ma éjfélig jelentkezhet a jelentkezési lapon található e-mail címen. Jelentkezési lapokat hátulról a kis asztalról is el lehet vinni, illetve az interneten a honlapunkon is megtalálhatók: https://www.veroceiplebania.hu/
  • Ma este 18h00-kor tartjuk a magyarkúti Szent Alajos Kápolna búcsúi szentmiséjét. Reméljük, az időjárás nem szól közbe. A szentmise utáni agapéra innivalóról gondoskodunk, süteményeket hálásan fogadunk.
  • A héten hétfőn és szerdán a megszokott időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön este újra tartunk szentségimádást 17h30-tól a kápolnában.
  • Szombat este a kápolnában kivételesen nem lesz előesti szentmise.
  • Péntek este 18h30-tól a kisifisekkel tervezünk rövid együttlétet a közösségi házban.
  • Vasárnap a megszokott időben, 8h00-kor a kápolnában, 9h30-kor a templomban lesz szentmise.