• A „Péter-fillér” gyűjtés kapcsán 51 320 Ft-ot tudtunk továbbítani az Egyházmegyének. Köszönjük a testvérek nagylelkű adományait.
  • Köszönjük az elsőáldozás előkészületeiben kapott segítségeket, háttérimákat. Imádkozzunk továbbra is a tizenhat most elsőáldozáshoz járult gyermekért és családjaikért, hogy közösségünk élő tagjai legyenek.
  • Október hónapban, a hétköznapi szentmisék előtt, valamint a vasárnap reggeli szentmise előtt fél órával rózsafűzért imádkozunk.
  • Hétfőn és szerdán a megszokott időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában, előtte 17h15-kor kezdjük a rózsafűzért.
  • Csütörtök délután 14h00-tól temetői fűnyírást szervezünk. A fűkasza csapat szeretettel lát régi és új tagokat ebben a közös munkában.
  • Csütörtökön 17h30-kor szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Csütörtökön 18h30-tól a Férfi-körnek lesz együttléte a közösségi házban.
  • Péntek este 18h30-tól a kisifiseknek, 7-8. osztályosoknak lesz alkalma a közösségi házban.
  • Játékos, interaktív felvilágosító foglalkozást szervezünk az 5-7. osztályos fiataljainknak, nemek szerinti bontásban. A program keresztény hitünk értékrendjét képviselve, a drámapedagógia eszközeivel, élményszerűen segít megérteni a fiataloknak testük változásait, működését. Lányok foglalkozása most szombaton okt.17- én, 9-14h00-ig a verőcei közösségi házban. Fiúk programjának időpontja még egyeztetés alatt, az ősz folyamán kerül sorra. Jelentkezni Törökné Legeza Ritánál lehet e- mailben: legezarita@gmail.com
  • Előre hirdetjük, hogy október 24-e szombatra temetői szemétválogatást szervezünk, hogy még Halottak napja előtt újra kiürítsük a szeméttárolókat. Kérjük, aki teheti, tegye szabaddá ezt a délelőttöt erre a közös szolgálatra.
  • Templomunk Szent András scolája új tagokat vár mindkét nemből és minden korosztályból. Jelentkezni Pallagi Juditnál lehet a vasárnapi ½ 10-es misék után.