Egyházközségi hirdetések 2020. október 18.

• Október hónapban, a hétköznapi szentmisék előtt, valamint a vasárnap reggeli szentmise előtt fél órával rózsafűzért imádkozunk.
  • Hétfőn és szerdán a megszokott időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában, előtte 17h15-kor kezdjük a rózsafűzért.
  • Hétfő este, 18h30-tól Biblia-kört tartunk a közösségi házban.
  • A múlt hétre tervezett temetői fűnyírást a kedvezőtlen időjárás miatt erre a hétre tettük át, kedd délutánra. A fűkasza csapat szeretettel lát régi és új tagokat ebben a közös munkában.
  • Szerda este a fiatal házasok csoportjának lesz alkalma a közösségi házban.
  • Csütörtökön 17h30-kor szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Péntek este a mini-ifisekkel (5-6-os korosztállyal) találkozunk a közösségi házban. Pontos időpontról még e-mailben küldünk értestést.
  • Jövő szombatra temetői szemétválogatást szervezünk, hogy még Halottak napja előtt újra kiürítsük a szeméttárolókat. A munka 9 órától kezdődik, aki tud, hozzon magával kesztyűt, gereblyét vagy vasvillát. Kérjük, aki teheti, tegye szabaddá ezt a délelőttöt erre a közös szolgálatra.
  • Templomunk Szent András Scolája új tagokat vár mindkét nemből és minden korosztályból. Jelentkezni Pallagi Juditnál lehet a vasárnapi ½ 10-es misék után.