• Hétfőn és szerdán a megszokott időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Nagyböjt péntekjein 16h30-tól a kálváriánál, kültéri keresztutat imádkozunk.
  • Aki szeretné, péntekenként átvisszük Kismarosra a szentmisére. A kápolna előtt találkozunk 17h30-kor. A szentmise után Kismaroson is ott lehet maradni keresztút imádságon.
  • Péntek délután 16h00-tól a mini-ifiseknek (5-6. osztályosoknak) tartunk közösségi alkalmat.
  • Péntek este 19h00-tól a katekumeneknek, szentségekre készülő felnőtteknek lesz online alkalma.
  • Szombaton egy kisebb kirándulással kezdjük a vírus járvány miatt eddig tolódó készületet azokkal a gyermekekkel, akik idén szeretnének elsőáldozók lenni. A részletekről a szülőket e-mailben értesítjük.
  • A nagyböjt folyamán igyekszünk több alkalmat biztosítani a szentgyónásra. Február 28-án szombaton 17h00-tól Kismaroson, március 4-én csütörtökön pedig Verőcén a kápolnában lesz gyóntatás 17h00-tól.
  • Plébániánk Szent Erzsébet Karitászcsoportja nagyböjti tartós élelmiszergyűjtést hirdet. A korábbi években meghirdetett gyűjtésünk eredményeképpen nagyon sok rászoruló családot tudtunk segíteni azokkal az adományokkal amelyeket híveink adtak össze. Kérjük, hogy a felajánlásaikat a sekrestyében tegyék le február 22-március 21 között.