• Az óvoda dolgozói nevében hálásan köszönjük mindazoknak, akik a szakmai találkozóhoz sütemény felajánlással hozzájárultak.
  • Április 24-én, az Isteni irgalmasság vasárnapján, 15h00-tól szentségimádás és imaóra lesz a kápolnában.
  • Hétfőn és szerdán 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Hétfő este 18h30-tól Bibliakör lesz a közösségi házban.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádás lesz a kápolnában.
  • Pénteken 18h30-tól a kis-ifiseknek lesz alkalma a közösségi házban.
  • Szombaton 18h00-tól Farkas Tünde énekes-előadóművész ad húsvéti koncertet a templomban. A koncerten közreműködnek még Verbay Zsolt orgonán és Verbay Csaba hegedűn, valamint a Collegium Musicum Marianum gyermekkórus. A koncertre a belépés díjtalan.
  • Előre hirdetjük, hogy idén nyáron is tervezünk napközis hittantábort július 25-29-között, melyre az alsós gyerekeket és ötödikeseket résztvevőként 6.-osztálytól fölfelé pedig segítőként várjuk a gyerekeket, fiatalokat. Hamarosan lesz jelentkezési lap is.
  • A plébánia épületének felújítására a 300-darabos kirakósból már 147 darab összejött. Egy kirakós darab 10 000 forintot ér, de ez több kisebb adományból is összetevődhet. Nagy hálával köszönjük az eddigi sok adományt és továbbra is szeretettel várjuk a felajánlásokat.
  • Továbbra is kapható Bárth Dániel, Verőce reformkori életéről szóló könyve, melynek a megvételével szintén az építkezést támogatjuk.