• Az elmúlt héten örömben és feltöltődéssel telt ifjúsági hittanos táborunk. Nagyon köszönjük a háttér imádságokat és továbbra is kérjük az imádságot a hétfőn kezdődő kis-ifis táborba.
  • A hétfőn és szerdán a megszokott időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádás lesz a kápolnában.
  • Szombaton kivételesen 18h00-kor lesz szentmise a templomban! Az előesti szentmisén egyházmegyénk papnövendékei is jelen lesznek, a mise után pedig szerény agapét szervezünk, ahol találkozhatunk a régi kispapokkal. Sajnos ebben az esztendőben püspök atya nem vett föl új növendéket. Mindenkit szeretettel várunk erre az estére. Szeretettel fogadunk szendvicset vagy süteményt a közös együttlétre. Imádkozzunk a papnövendékekért és új hivatásokért!
  • A temetőben erősen felhalmozódott a temetői hulladék. Ahogyan már kör e-mailben is jeleztük, szükség volna sok-sok szorgos kézre, akár csak egy-egy órára is, hogy a koszorúkról leválasszuk a drótokat és így a zöld hulladékot külön tudjuk válogatni. Egy-egy embernek a nagy halom láttán mindez lehetetlennek tűnhet, de ha összefogunk, akkor megvalósítható. Kérjük, hogy aki teheti, csatlakozzon ehhez az összefogáshoz.