• Hétfő és szerdán 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön 17h30-tól lesz a szentségimádás a kápolnában.
  • Pénteken 16h00-tól az elsőáldozásra készülő gyerekeknek lesz alkalma a közösségi házban.
  • Péntek este 18h30-tól a kis-ifiseket várjuk a közösségi házban.
  • Nagyböjt péntekein keresztutat imádkozunk. Most pénteken a COVID előtt még működő férfi-kör és női-kör tagjaira számítanánk a keresztút vezetésében 17h00-kor a kálvárián.
  • Szombaton és vasárnap a megszokott időben lesznek a szentmisék.
  • Jövő vasárnap a 9h30-as gitáros szentmise keretében lesz az elsőáldozásra készülők ünnepélyes bemutatása.
  • Elkezdődtek a plébánia épületének felújítási munkálatai, melyben új tetőt és födémet kap az épület, valamint néhány nyílászáró kicserélésével és belső felújítással az iroda helyiség és még egy helyiség használhatóvá válik. Az építkezés egyrészt a Magyar Falu Programon keresztül állami támogatással, másrészt Egyházmegyei támogatással, Önkormányzati támogatással, és nagyban egyházközségi önrész hozzátételével valósul meg. Ahhoz, hogy a pályázatnak megfelelő terveket megvalósítsuk még további anyagi erőfeszítésre van szükség: 3 millió forintot kellene összegyűjtenünk. Az adományokat a következőképpen gyűjtjük: Készítettünk egy kirakható képet a plébánia épületéről. A 300 darabos kirakós minden egyes darabja 10 000 forintot ér, így a kép kirakásával meg is volna a szükséges összeg. A kirakós darabok természetesen nem csak egy, hanem több adományból is összeadódhatnak, tehát a legkisebb adomány is számít. Minden adományozó a Szűz Mária oltárunk oltárképéről kap egy kis képet. Az adományozók nevét felírjuk és a kirakott kép hátoldalán szeretnénk majd feltüntetni.
  • Mindemellett lehetőség van újra Bárth Dániel, Verőce reformkori életéről szóló könyvének a megvételére is 1000,- os áron, amellyel szintén az építkezést támogatjuk.