• A karitász-gyűjtés 40%-át, 29 000,- forintot továbbítottunk az Egyházmegyének, a maradék 60%-ot az egyházközségi karitász csoportunk tudja segítségre fordítani. Köszönjük a nagylelkű adományokat.
  • Hétfő este Biblia-kör lesz a közösségi házban.
  • Az adventi időszakban a kápolnában nem lesz hétköznapi esti szentmise!
  • Szerdán, Szent András apostol ünnepén, templomunk búcsúnapján 18h00-kor lesz szentmise a templomban. A szentmisében hálát adunk a plébánia épületének eddig elkészült részéért, mise után pedig agapéra hívjuk a testvéreket a közösségi házba, ahol az építkezésről lesz egy rövid vetítés.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádás lesz a kápolnában.
  • Verőcén szerdán és pénteken 6h15-kor a templomban lesznek az adventi hajnali misék. A szentmisék után kaláccsal és meleg teával, kávéval várunk mindenkit a közösségi házban. A teafőzésben, előkészítésben segítésre az interneten lehet feliratkozni: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1o327-6yXv7R0fNBeigI0e86IowaPrsGAp8xwNpCEhvk/edit?usp=sharing
  • Pénteken 6h15-kor, a templomban lesz az első hajnali mise.
  • Péntek délután 16h00-tól az elsőáldozásra készülő gyerekekkel találkozunk a közösségi házban. Az alkalom 16h45-ig tart majd.
  • Pénteken 16h45-től pásztorjáték próbát tartunk azoknak a gyerekeknek, akik szívesen részt vesznek a december 24-e délutánra tervezett pásztorjátékban.
  • Előre hirdetjük, hogy december 10-e, szombat délutánra, 15h00 és 18h00 között családi lelki-napot szervezünk a közösségi házba. Az adventi lelki készületet segítő programokat terveztünk külön a felnőtt és gyermek korosztályok számára. A 17 órakor kezdődő szentmise után közös vacsorára hívjuk a megjelenteket.  A létszám miatt az alkalomra kérünk előzetes jelentkezést az alábbi linken, vagy a sekrestyében kitett papíron. https://forms.gle/wuCn3fxQniyxpQRC9 December 6-ig várjuk a jelentkezéseket.
  • Szeretettel ajánljuk a testvéreknek a ferencesek által összeállított, hátulról elvihető adventi készületi naptárat.