• Nagyon köszönjük a fűkasza-csapatnak a temetőben és a templom körül a fűnyírást!
  • Május hónapban a lorettói litániát imádkozzuk a hétköznapi szentmisék után.
  • Hétfőn és szerdán a megszokott időpontban, 17h45-kor lesz a kápolnában szentmise.
  • Szerdán 17h00-tól a női körnek van alkalma a közösségi házban.
  • Szerda este 18h30-tól a szentségekre készülő felnőttekkel, katekumenekkel találkozunk a közösségi házban.
  • Csütörtökön 17h30-18h30 között szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Péntek délután 16h00-tól az elsőáldozásra készülő gyermekeknek lesz alkalma közösségi házban, 17h00-tól pedig  a szülőkkel találkozunk.
  • Előre hirdetjük, hogy június 3-ra, szombatra egyházközségi buszos kirándulást szervezünk Győrbe. Az utazás költsége előreláthatólag 5000,- / fő. A közös programok között szerepel: szentmise a Győri Székesegyházban, Boldog Apor Vilmos sírjának és a Boldog Apor Vilmos Emlékkiállításnak meglátogatása. A négy egyházközséggel közös zarándoklatra a sekrestyében és az interneten is lehet jelentkezni május 28-ig, 3000 forint / fő előleg befizetésével:  https://forms.gle/tLvGc5G1xcZ4aWfP8 . Internetes jelentkezés esetén, a Verőcei Egyházközség számlájára kérjük az előleg utalását: 11742094-20163154-00000000. Közleménybe a név és “adomány” szó beírását kérjük.
  • Előre hirdetjük, hogy az idei napközis hittantábort július 24-28-a között tervezzük. Hamarosan elkészül a jelentkezési lap.