• A héten hétfőn a megszokott időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Szerdán az esti szentmise a papnövendékek tanév végi programja miatt kivételesen elmarad.
  • Csütörtökön este újra tartunk szentségimádást 17h30-tól a kápolnában.
  • Pénteken, Jézus Szentséges Szívének ünnepén a kismarosi templomban lesz szentmise 17h45-kor. Aki szeretné, és valamilyen módon jelzi igényét, szívesen átvisszük a kápolnától és vissza is hozzuk Verőcére autóval.
  • Pénteken este 18h30-kor a katekumenekkel, a szentségekre készülő felnőttekkel találkozunk a közösségi házban, illetve annak tornácán.
  • Szombaton délelőtt 10h00-kor lesz Hugyecz Balázs papszentelése Vácon, a Székesegyházban. A zártkörű ünnepségen csak a meghívott papok és vendégek vesznek részt. Az eseményt azonban a Bonum TV élőben közvetíti, kapcsolódjunk be minél többen ebbe az ünnepbe és imádsággal kísérjük első, már nálunk is nevelkedett kispapunkat.
  • Szombat este a kápolnában nem lesz szentmise. Előesti szentmise a kismarosi templomban lesz 17h45-kor!
  • Vasárnap Verőcén a megszokott időben 9h30-kor lesz szentmise a templomban, illetve este 18h00-kor Magyarkúton, a Szent Alajos kápolnában tartunk búcsúi szentmisét. A búcsúi szentmise utáni agapéra süteményt szeretettel fogadunk, innivalóról központilag gondoskodunk. Vasárnap reggel 8h00-kor a kápolnában nem lesz szentmise. A 8h00-ás szentmisét Kismaroson tartjuk.
  • Már sokan jelentkeztek az augusztus elején tartandó napközis hittantáborunkba. Bátorítjuk a szülőket, akik szeretnék, hogy gyermekük részt vegyen a táborban, mihamarabb küldjék el jelentkezésüket. A jelentkezési határidő június 21. Jelentkezési lapokat hátulról a kis asztalról is el lehet vinni, illetve az interneten a honlapunkon is megtalálhatók: https://www.veroceiplebania.hu/