• Május hónapban a hétköznapi szentmisék, igeliturgiák után a Lorettoi litániát imádkozzuk.
 • Hétfő este kivételesen nem szentmise, hanem igeliturgia lesz a kápolnában 17h45-kor.
 • Szerdán a megszokott időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
 • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
 • Péntekenként a húsvéti időben is folytatódik a kálvárián a közös imádság, csak a keresztút helyett, most az öröm útját fogjuk járni és így hordozzuk egyéni imaszándékainkat, illetve a templom melletti ima-gyűjtőben összegyűlt szándékokat. 16h30-kor találkozunk a lépcső aljánál.
 • Péntek este 17h15-kor, aki szeretné, átvisszük autóval a kápolna elől Kismarosra az elsőpénteki szentmisére.
 • Szombat este 17h00-kor lesz szentmise a kápolnában.
 • Vasárnap 8h00-kor igeliturgia lesz a kápolnában.
 • A négy település (Verőce, Kismaros, Szokolya, Kóspallag) lelkipásztori ügyeinek összefogására egy központi irodát hoztunk létre a verőcei közösségi házban. A hivatali időben lehet majd ügyeket intézni (temetést, keresztelést, esküvőt, anyakönyvi ügyeket), kedden 16h00-18h00 között, szerdán 15h30-17h30 között és pénteken 10h00-12h00 között. Van új telefonos elérhetőség: +36 30 894 0110, valamint központi e-mail cím:plebaniaveroce@gmail.com. Kérjük, hogy ezentúl, ha nem személyes ügyről van szó, ne Áron atya e-mail címét és telefonszámát, hanem ezeket az elérhetőségeket használják!
  Az iroda május 5-e szerdától lesz nyitva. Ezúton is köszönjük Kozáry Hédinek, aki többnyire a hivatali időben a jelenlétet vállalta, és a többi munkatársnak, Csitári Ildinek, Déryné Ibolyának, hogy segítik az iroda működését. A szentmiseszándékok felvétele továbbra is a sekrestyében történik, a szentmisék előtt, vagy után.
 • Hálásan köszönjük a fűkasza csapatnak a plébánia körüli fűnyírás szolgálatát!
 • Készülünk nyári táboraink megtartására. Hamarosan küldjük a jelentkezési lapokat. A táborok időpontjai a következők:
  • Napközis hittantábor: július 26-30 (Verőcén)
  • Ifjúsági hittantábor: augusztus 1-5 (Badacsonytomajon). Erre szeretettel várjuk a 14 éves korosztályt, jövőre középiskolába menőket is.
  • Kis-ifis tábor augusztus 8-12 (Badacsonytomaj). Erre a táborra jöhetnek azok is, a kik jövőre lesznek 6-7 osztályosok.