• Hétfő és szerdán a megszokott időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Szerda este a fiatal házasokkal találkozunk 18h30-kor a közösségi házban.
  • Csütörtökön 17h30-tól lesz a szentségimádás a kápolnában. A Szentségimádást különösképpen is a háborús konfliktus rendeződéséért, a békéért, és a háborúban szenvedőkért ajánljuk föl. Külön szeretettel hívunk mindenkit erre a közös imádságra!
  • Csütörtök este 18h00-tól gitáriskola alkalom van a fiataloknak a közösségi házban.
  • Péntek délután 16h00-tól az elsőáldozókkal, 17h00-tól a szüleikkel találkozunk a közösségi házban, illetve a templomban.
  • Nagyböjt péntekein keresztutat imádkozunk. Most pénteken az ifjúsági hittanosokat és a kis-ifiseket hívjuk a keresztút vezetésére 18h00-tól a kálvárián. Utána 18h30-tól a kis-ifiseknek lesz alkalma a közösségi házban.
  • Vasárnap, a 9h30-as szentmise után a minsitránsoknak tartunk próbát.