• Hétfőn újra lesz a havonta esedékes márianosztrai zarándoklat. Hétfő este ezért a kápolnában nem lesz szentmise.
  • Szerdán lesz Szent Kereszt Felmagasztalásának ünnepe, kápolnánk búcsú napja, este 17h45-kor lesz ünnepi szentmise.
  • Szeretettel várjuk azok jelentkezését, akik felnőttként szeretnének a keresztség szentségében részesülni, elsőáldozáshoz járulni, bérmálkozni, vagy újrakezdőként hitünk alapjaival ismerkedni. Az első alkalommal most szerdán, szeptember 14-én este 18h30-tól találkozunk velük a közösségi házban.
  • Az Európai Püspöki Konferenciák Tanácsának kezdeményezéséhez csatlakozva a Magyar Katolikus Püspöki Konferencaia szeptember 14-én szerdán külön imádságra hív a békéért. Ezért az esti, kápolnai szentmise után csendes szentségimádást tartunk erre a szándékra 18h30-tól.
  • Csütörtökön 17h30-tól ugyancsak szentségimádás lesz a kápolnában.
  • Szeretettel hívjuk a kisgyermekes anyukákat baba-mama klubra. Az első alkalom szeptember 13-án, kedden reggel 9-órától lesz a közösségi házban. Azokat az édesanyákat is várjuk, akiknek gyermeke időközben óvodás korú lett, de szívesen jönnek ezekre az alkalmakra.
  • Idén is indítunk plébániai csoportot az elsőáldozásra készülő gyermekeknek. Jelentkezési lap a hátsó asztalról vihető.
  • A többi közösségi alkalom is fokozatosan újraindul a hónap folyamán a különböző korosztályú gyerekeknek, fiataloknak és újra indulnak felnőtt csoportjaink is. Ifjúsági hittanra a középiskolásokat és annál idősebbeket hívjuk minden szombat este 18h30-tól. A kis-ifire hetente, péntek esténként a 7-8-osokat várjuk. A mini-ifiseknek, 5-6.osztályosoknak kéthetente szombat délután lesz majd alkaloma és ugyancsak kéthetente szeretnénk találkozni a tavalyi elsőáldozókkal. Ez utóbbi közösségi alkalmak kezdésének időpontja, illetve a felnőtt  csoportok pontos menetrendje még alakulóban van.
  • Templomunk Szent András scolája szeretettel hív soraiba új tagokat. Korhatár nincs, zenei előképzettség nem szükséges. Érdeklődni lehet Pallagi Juditnál a vasárnapi mise után vagy a hírlevélben olvasható telefonszámon: 06 20 931 20 65.