• Hétfőn és Szerdán a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádás lesz a kápolnában.
  • Szeretettel hívjuk a kisgyermekes anyukákat baba-mama klubra kedd délelőttönként 9-órától a közösségi házban.
  • A héten szerdán este a szentségekre készülő felnőttek kezdő csoportjával találkozunk 18h30-kor a közösségi házban. Szeretettel várjuk még mindazok csatlakozását, akik felnőttként szeretnének keresztelkedni, elsőáldozni, vagy hitünk titkait megismerni.
  • Szeretettel hívjuk közösségi alkalmakra azokat a gyerekeket, akik elmúlt tavasszal voltak elsőáldozók. Kéthetente péntek délután várjuk őket 16h00-tól a közösségi házba. Az első alkalom most pénteken, szeptember 30-án lesz.
  • Az október 1-jére, jövő szombatra hirdetett kirándulást a várhatóan egész héten esős időjárás miatt egy héttel későbbre, október 8-ára halasztjuk.
  • Újra tartunk biblia-kört kéthetente hétfő este 18h30-tól a közösségi házban. Az első alkalom október 3-án lesz. Szeretettel hívunk mindenkit a Szentírás közös olvasására.
  • Az elsőáldozásra készülő gyermekek első alkalma október 7-én, pénteken lesz 16h00-tól a közösségi házban.
  • A verőcei református óvoda október 1-jén tartja a szokásos Szent Mihály napi vásárt. A rendezvény keretében főzőversenyt hirdetnek, amelyre szeretettel várnak a katolikus közösségből is nevezőket.
  • Előre hirdetjük, hogy október 1-je és november 28-a között népszámlálás zajlik Magyarországon. A népszámlálás nagyon fontos esemény nem csak Magyarország, de a magyar katolikusok életében is, ezért arra buzdítunk minden katolikust, hogy a népszámlálás alkalmával vallja meg a római vagy görög katolikus valláshoz tartozását.