• Hálásan köszönjük az Úrnapi ünneppel kapcsolatos sok szolgálatot, készületet a díszítőknek és minden segítőnek!
  • Hétfőn lesz a szokásos márianosztrai zarándoklat, mindenkit szeretettel várnak.
  • Hétfőn este a fűkasza csapat tagjaival, a templomot takarítókkal és a templom körül segítőkkel találkozunk a plébánián egy kötetlen beszélgetős együttlétre. A hétfő esti szentmise ezért kivételesen a templomban lesz 17h45-kor!
  • Szerda este a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön 17h30-18h30 között szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Péntek délután 16h00-kor a tavalyi elsőáldozókkal, mikro-ifisekkel találkozunk a közösségi házban.
  • Szombaton délelőtt 10h00-kor lesz Vácon a Ferences templomban Urbán Gábor és Szabó Gábor diakónusok papszentelése és Hümpfner Erik papnövendék diakónusszentelése. Mindenkit szeretettel várunk erre a nagy ünnepre.  Urbán Gábor diakónust, aki az év folyamán közöttünk szolgált, szentelése alkalmából szeretnénk miseruhával megajándékozni. Aki szívesen felajánl adományt erre az ajándékra, a sekrestyében tudja megtenni. Előre hirdetjük, hogy Urbán Gábor újmiséje itt, Verőcén, június 24-én, szombat este 17h00-kor lesz. Az ajándékot ennek keretében fogjuk ünnepélyesen átadni. Az újmise után szeretetvendégséget, kötetlen egyházközségi együttlétet tervezünk.
  • Június 18-áig lehet még jelentkezni a napközis hittantáborba: a jelentkezési információk a hátul kitett lapokon és az interneten is olvashatók. A jelentkezés az alábbi űrlapon történik: https://forms.gle/KiYBVcvBZbyZfReo8
  • Előre hirdetjük, hogy a magyarkúti Szent Alajos kápolna búcsúját július 1-jén, szombat este 18 órára tervezzük.