• A mostani vasárnap, a szegények világnapján, a Karitász javára van gyűjtés.
• Hétfőn a Bibliakör kivételesen elmarad, az egyháztanács tagjaival találkozunk 18h30-tól.
• Hétfőn és szerdán a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában.
• Kedden délelőtt baba-mama klub van a plébánián.
• Szerda este a szentségekre készülő felnőtteknek, katekumeneknek van alkalma a plébánián.
• Csütörtökön 17h30-18h30 között szentségimádást tartunk a kápolnában.
• Pénteken 16h00-tól az elsőáldozásra készülő gyermekeknek lesz alkalma a közösségi házban.
• Jövő vasárnap, Krisztus Király ünnepén a 9h30-as szentmisén egyházközségünk Szent András Scholája fog szolgálni.
• Az egyházi, és lassan a polgári év végéhez is közeledve szeretettel kérjük, hogy, aki még nem tette meg, rendezze egyházi hozzájárulását (régi nevén egyházadóját). A közösséghez tartozásnak és szeretetnek fontos kifejeződése, hogy közösen hordozzuk anyagi terheinket.
• Előre hirdetjük, hogy december 9-e szombat estére tervezzük a második ima-katekézis alkalmat, amely egyszersmind adventi lelki napunk is lesz. Az alkalmat a szokolyai és kóspallagi testvérekkel közösen tartjuk majd a közösségi házban.
• Hálásan köszönjük a sok segítséget, amit a temetői szemét eltakarításában kaptunk. A temetői hulladékok tárolására új szemeteseket szereztünk be. Ezentúl ezekben kell elhelyezni az elszáradt koszorúkat, és minden temetői szemetet, válogatás nélkül. Ügyeljünk arra, hogy a kukába csak temetői szemét kerüljön, erre figyelmeztessünk másokat is és jelezzük, ha rendellenességet tapasztalunk. Reméljük, hogy a hetente ürített új kukák hosszabb távú megoldást adnak a temetői szemét felhalmozódása ellen.