• Hétfőn és szerdán a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában.
  • Szeptember 6-án, szerdán 17h30-as kezdettel ingyenes kamarakoncertet ad a Nemzeti Filharmonikus Zenekar 5 vonós művésze a kismarosi templomban. A Nemzeti Filharmonikus Zenekar fennállásának száz éves jubileumát ünnepeljük 2023-ban. A jeles évforduló alkalmából 100 helyszínen 100 ajándék kamarakoncerttel szeretnének kedveskedni a közönségnek. Műsorunkat, Bach, Vivaldi, Lachner, Massenet és Mozart műveiből válogatták. Az előadás kb. 60 perc, szünet nélkül.
  • Csütörtökön 17h30-18h30 között szentségimádás lesz a kápolnában.
  • Vasárnap a 9h30-as gitáros szentmise, Veni Sancte, tanévkezdő szentmise lesz. Külön szeretettel várjuk erre az alkalomra a tanárokat, diákokat, családokat. A szentmise végén lehetőség lesz tanszerek megáldására is.
  • A közösségi alkalmak szeptember második hetétől indulnak. Szeptember 11-én 18h30-tól lesz az első Biblia-kör, szeptember 12-e kedd délelőtt baba-mama klub, este pedig a fiatal házasok köre. A gyerek és ifjúsági csoportok indulásáról e-mailben adunk hamarosan jelzést.
  • Egyházmegyénk életvédő csoportja az életért való csendes kiállásra, imádságra hív mindenkit a “40 nap az életért” kezdeményezés keretében. Aki tud, kapcsolódjon bele ebbe a szép és fontos kezdeményezésbe. Részletek a plakáton.
  • Szeptember 16-17-én lesz a Hétkápolnai búcsú, melynek lelki programjaira mindenkit szeretettel várnak. Részletek a plakáton.
  • Ugyancsak szeptember 16-ára egyházmegyei családos zarándoklatot hirdetnek Szobról Márianosztrára, amelyre szeretettel várják egyházközségeink családjait is. Részletek a plakáton.