• (MISE ELEJÉN) A mai szentmiséken a perselypénzt a katolikus iskolák javára gyűjtjük!
 • Köszönjük a Ferenc atya temetése és búcsúztató szentmiséje körüli szervezéseket, szolgálatokat.
 • Hétfőn és szerdán szokásos időben 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
 • Hétfőn este 18h30-tól Bibliakört tartunk a plébánián.
 • Szerda este 18h30-tól a katekumeneknek, szentségekre készülő felnőtteknek lesz alkalma a plébánián.
 • Csütörtökön 17h30-tól lesz szentségimádás a kápolnában.
 • Péntek délután 16h00-tól az elsőáldozásra készülő gyermekeknek lesz alkalma a közösségi házban. 17h00-kor pedig az elsőáldozók szüleivel találkozunk a közösségi házban.
 • A nagyböjtben péntek délután 16h30-kor keresztutat imádkozunk a kálvárián. Most pénteken az elsőáldozásra készülő gyerekekkel és szüleikkel vezetjük az imádságot.
 • Szombat délelőtt lesz a rorátén résztvevő gyerekek közös programja, melynek során az Illúziók Múzeumába látogatunk el. Verőcéről a 8h19-es vonattal indulunk és a tervek szerint a 12h08-kor, vagy legkésőbb a 13h08-kor Budapestről induló vonattal érkezünk vissza. A 14 év alattiaknak nem kell vonatjegy, a nagyobbak saját maguk számára vásárolják meg a menettérti jegyet. A programhoz szeretnénk kérni 1000,- hozzájárulást. Bár késői ebédre hazaérünk, enni-innivalót érdemes hozni magunkkal. Aki a rorátékon részt vett, de jövő szombaton nem tud jönni, kérjük jelezze, és lehetőség szerint más pót-programot találunk ki velük.
 • Szombat este az előesti szentmisét kivételesen a templomban tartjuk a megszokott időben 17h00-kor.
 • Szombat este 18h00-tól, az Ima-katekézis sorozat keretében közös nagyböjti lelkinapot tartunk.
 • Vasárnap a 9h30-as szentmise keretében lesz az elsőáldozó gyermekek bemutatása. A szentmise gitáros mise lesz.
 • A Püspöki Konferencia felhívását követve Szent Erzsébet Karitászcsoportunk a nagyböjtben is tartósélelmiszer-gyűjtést hirdet azon családok, idősek, egyedülállók számára, akiknek szükségük van a támogatásra. Az adományokat a templomban és a kápolnában a szentmisék után gyűjtjük. Elsősorban élelmiszert várunk, a pénzbeli adomány most kevésbé segítség (kérjük, ha lehet, részesítsük előnyben a kifejezetten mennyiségi korlátos élelmiszereket). A gyűjtés március 24-éig tart.