Kedves Testvérek!

Püspök atya legújabb rendelkezései szerint a szentmisék egyelőre továbbra sem nyilvánosak, de a járványügyi előírások szigorú betartásával van lehetőségünk a 65 év alattiak áldoztatására, gyóntatására. A dokumentum az alábbi kis képre kattintva letölthető.

A következő az elképzelés

Szentmise-közvetítések:

május 6-án, szerdán 17h30-kor a Verőcei Szent András templomból

május 9-én, szombaton 17h30-kor a Kismarosi templomból (előesti szentmise)

május 10-én, vasárnap 9h00 a Kismarosi Ciszterci Nővérektől

Áldoztatás:

Verőceieknek,

május 6-án, szerdán 18h10-18h45 között a Szent András templomban.

május 10-én, vasárnap 10h15-11h00 között a Szent András templomban.

Kismarosiaknak

május 9-én, szombaton 18h30-19h15 között a templomban

május 10-én, vasárnap 1h015-11h00 között akolitusok segítségével (!) a templomban.

Gyóntatás

Az alább megadott időben, illetve egyéb személyesen egyeztetett időpontban. A szentgyónás után közvetlenül is van lehetőség szentáldozásra!

Verőcén

május 7-én, csütörtökön 17h30-18h30 között

Kismaroson

május 9-én, szombaton 16h15-17h15 között (templomban)

Fontos kérés!

Mind a gyónásra, mind az áldozásra, aki csak teheti, kérem, egy e-mailben jelezze szándékát (aron.fejerdy@gmail.com), hogy kb. tudjam a létszámot. Nagyobb érdeklődés esetén, lehet, hogy a később jelentkezők jövő hétre kapnak időpontot. Ezt e-mailben visszajelzem.

Mind a gyónásra, mint az áldozásra egymástól távol várakozzunk, betartva a két méteres távolságot és kerüljük a csoportosulást!

Fogadjuk el türelemmel, hogy csak 65 éves kor alatt van erre most lehetőség és mindenben kövessük a püspöki rendelkezést! Isten különösen is ott van ebben a nehéz időszakban idősebb testvéreink mellett, nagy szeretettel imádkozunk értük!