Kedves Testvérek,

az idei „rorate jutalomprogram”-ként a Dávid c. nemrég mejgjelent animációs filmet néznénk meg a gyerekekkel úgy, hogy termet bérelnénk a moziban (West End).

A programból nincsenek kizárva azok sem, akik nem voltak rorátén.
Tervezett időpont: május 29-e péntek du. (14h16-os=16h19-es vonat).
Kérjük, hogy akiket érdekel a program töltsék ki ezt a kérdőívet:

Remélem sikerül összehoznunk.

Szép napokat,

Áron a