Dicsértessék a Jézus Krisztus!

Kedves Testvérek!

Minden évben Krisztus Király Ünnepén sor kerül a másodéves szeminaristák beöltözésére. Idén a Váci Egyházmegyés papnövendékek közül négyen öltjük magunkra a szolgálat ruháját: Bence kispap, Tamás kispap, Zsolt kispap és én.

A járvány-helyzetre való tekintettel idén zártkörűen tartatik meg a beöltözés, viszont az esztergomi közvetítve lesz.

Hálásan köszönöm, és kérem továbbra is a Verőcei, „hazai” Testvérek imádságát, a szeminaristákért, Elöljáró atyákért és az Egyház minden tagjáért! Kívánok sok erőt ebben a nehéz időszakban! Bizodalmunkat vessük Istenbe és Magyarok Nagyasszonya a Boldogságos Szűz Mária oltalmazzon bennünket!

Imádsággal és szeretettel üdvözlöm az Otthoniakat, Esztergomból!

Dobay Miklós

Christus vincit, Christus regnat, Christus imperat! –
Krisztus győz, Krisztus uralkodik, Krisztus parancsol!

http://esztergomiszeminarium.eu/beoltozes2020