Kérjük küldd tovább ennek az oldalnak a linkjét, vagy oszd meg az alábbi közösségi felületeken az információt!
Köszönjük!

Kedves Testvérem!

Szeptemberben rendezzük Budapesten az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszust, ahol Jézussal és egymással is találkozunk.

Ő a házigazda, aki önmagát adja nekünk e szavakkal: „Vegyétek, ez az én testem.” Veled együtt szeretnénk Őt ünnepelni a szentmisében, az Eucharisztiában a Kongresszuson is.

Addig is a világ ezernyi templomában az Oltáriszentség előtt vagy otthonainkban imádkozzunk egymásért egy órát június 5-én, Úrnapja szombatján. Csatlakozz hozzánk a corpusdomini.iec2020.hu oldalon!

A helyi közösségünkkel mi is összegyűlünk, hogy Krisztust együtt imádjuk.

Helyszín: Szent Kereszt Felmagasztalása káplona
Magyarország 2621 Verőce, Árpád út 57.

Szervező közösség: Verőcei Római Katolikus Egyházközség

ifjúsági, gitáros

Gyere, tarts velünk Te is, és jelentkezz!

A jelentkezési lap kitöltésekor kérlek ne felejtsd el jelezni, ha fel szeretnél iratkozni a NEK 2020 hírlevélre, melynek segítségével folyamatosan tájékozódhatsz arról, hogyan halad a szeptemberi világesemény előkészítése, és első kézből értesülhetsz programokról, bekapcsolódási lehetőségekről.

Várunk június 5-én!

Szeretettel,