52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest, 2021. szeptember 5-12.

Kedves Testvérek,

Buzdítjuk a kedves testvéreket, hogy regisztráljanak, a NEK szeptemberi programjaira.
A nem fizetős programokra, mint szeptember 11-i esti bíborosi misére és fáklyás körmenetre, valamint a szeptember 12-i vasárnapi pápai szentmisére is érdemes beregisztrálni.
A fiatalokat a szeptember 10-i “forráspont” rendezvényre hívjuk a sport arénában.
Aki szívesen csatlakozik az egyházközség csoportjához az internetes felületen

válassza a csoportos/családos regisztráció lehetőséget és csoport-kódként írja be az alábbi kódot:

IEC-YDP9

Ne felejtsük el a jegyünket az ingyenes programokra is “megvenni” (regisztráció ingyenes programokra jegytípust kell ehhez választani), mert csak így teljes a regisztráció! Akiknek az internetes jelentkezés gondot okoz, írják fel nevüket a sekrestyében és találunk módot a regisztrációra!

Áron atya

Az Eucharisztikus Kongresszus regisztrációs oldala az alábbi képre kattintva érhető el.

NEK regisztráció

2022. december