• A Szentföld javára történt gyűjtés kapcsán 39 750,- Ft-ot tudtunk az egyházmegyének továbbítani. Köszönjük a testvérek adományait.
  • Hálásan köszönjük az önkormányzatnak a temetői hulladék elrendezésében nyújtott segítségét. Ennek köszönhetően néhány fő szolgálata elégendő volt a mostani szemétválogatáshoz. Mindemellett köszönjük a testvérek készségét, akik, ha kellett volna, most is jöttek volna! Lesz még máskor is alkalom erre a fontos szolgálatra.
  • A héten hétfőn és szerdán a megszokott időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Hétfő este 18h30-tól Biblia-kört tartunk a közösségi házban. Régi és új résztvevőket szeretettel várunk.
  • Csütörtökön 17h30-kor szentségimádás tartunk a kápolnában.
  • Péntek délután 16h00-tól azokkal a verőcei elsőáldozásra készülőkkel találkozunk a közösségi házban, akik még az előző tanévben kezdték el a készületet.
  • Péntek este 18h30-tól a szentségekre készülő felnőtteknek, katekumeneknek lesz alkalma a közösségi házban.
  • Vasárnap a 9h30-as szentmise, gitáros szentmise lesz.
  • A következő tavaszra, nyár elejére egyházközségünkben bérmálkozást tervezünk. A bérmálás szentségébe azok a 16. életévüket betöltött fiatalok vagy felnőttek részesülhetnek, akik látható módon az egyházközség élő tagjai kívánnak lenni és szabadon, belülről fakadó, önálló döntéssel készülnek e szentség felvételére. Aki csak szülei, nagyszülei unszolására kívánna csatlakozni a készülőkhöz, annak számára még nem jött el a bérmálkozás ideje. A bérmálkozási felkészítő az első félévben szombat esténként az ifjúsági hittan keretében van, második félévtől külön alkalmakat is tervezünk.