• Hétfőn és szerdán 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában. A szentmisék után, május hónapban a Loretto-i litániát imádkozzuk.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádás lesz a kápolnában.
  • Péntek délután 16h00-tól az elsőáldozásra készülő gyerekekkel találkozunk a közösségi házban.
  • Pénteken 17h00-tól öröm-útját imádkozunk a kálváriánál.
  • Elsőpénteken 17h45-kor Kismaroson lesz szentmise, aki szeretné, 17h30-kor a verőcei templomtól lesz fuvar.
  • Pénteken 18h30-tól a kis-ifiseknek lesz alkalma a közösségi házban.
  • Szombatra kirándulást hirdetünk az elsőáldozásra készülőknek. A kirándulásra szeretettel hívjuk a kezeseket és a mini-ifiseket is, vagy nagyobbakat segítőnek! Reggel 8h30-kor találkozunk a vasútállomáson és a 8h41-es vonattal megyünk Zebegénybe. A vonatjegyet mindenki maga vegye meg odafele Zebegényig, visszafelé pedig Nagymaros-Visegrádtól. Nagymarosról a 14h12-es vonattal szeretnénk visszajönni, amely 14h19-kor van Verőcén. Készüljünk sportos, kirándulós öltözékkel, mert szeretnénk métázni, focizni, labdázni is.
  • Előre hirdetjük, hogy idén nyáron is tervezünk napközis hittantábort július 25-29-között, melyre az alsós gyerekeket és ötödikeseket résztvevőként 6.-osztálytól fölfelé pedig segítőként várjuk a gyerekeket, fiatalokat. Hamarosan lesz jelentkezési lap is.
  • A plébánia épületének felújítására a 300-darabos kirakósból már 187 darab összejött. Egy kirakós darab 10 000 forintot ér, de ez több kisebb adományból is össze tevődhet. Nagy hálával köszönjük az eddigi sok adományt és továbbra is szeretettel várjuk a felajánlásokat.
  • Továbbra is kapható Bárth Dániel, Verőce reformkori életéről szóló könyve, melynek a megvételével szintén az építkezést támogatjuk.