• Köszönjük a testvérek háttérimádságát, amelynek köszönhetően szépen sikerült ifjúsági hittantáborunk és mindnyájan épségben megjártuk a Magas-Tátrát.
 • A héten hétfőn és szerdán a megszokott időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
 • Csütörtökön 17h30-kor szentségimádás tartunk a kápolnában.
 • Pénteken 17h45-kor lesz elsőpénteki szentmise, előtte 17h20-től szentgyónásra lesz lehetőség.
 • Péntek este 18h30-tól a Kis-ifisekkel (7-8os korosztály) tartunk nyárvégi összejövetelt a közösségi házban.
 • A koronavírus újabb hullámának veszélye miatt, Ráduly Ferenc atya meghatározatlan ideig nem hagyhatja el a Migazzi Otthont, ezért változtatnunk kell a szentmisék rendjén. Igyekszünk mihamarabb végleges miserendet kialakítani. Most hétvégén átmeneti megoldásként a következőképpen lesznek a szentmisék:
  • Pénteken, a hónap elsőpéntekén csak Verőcén lesz szentmise 17h45-kor a kápolnában.
  • Szombaton Verőcén és Kismaroson is lesz a megszokott időben szentmise.
  • Vasárnap Verőcén a kápolnában nem lesz szentmise !!!, helyette 8h30-kor a templomban (templom előtti kihangosítással) tartunk szentmisét. Kismaroson lesz reggel 8h00-kor és 9h30-kor is szentmise, a Kismarosi Ciszterci nővéreknél pedig 11h00-kor.

Köszönjük a testvérek megértését!