Egyházközségi hirdetések 2020. augusztus 16.

● Hálásan köszönjük a péntek esti szeretetvendégség előkészítésében és elpakolásában kapott segítségeket és a sok finom sütemény felajánlását.
● A héten hétfőn és szerdán a megszokott időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
● Kedd délután 16h00-tól a fűkasza csapatunk fűnyírást végez a temetőben. Előre is hálásan köszönjük nekik és szeretettel várunk csatlakozókat ehhez a fontos szolgálathoz.
● Csütörtökön Szent István király ünnepén 8h30-kor lesz szentmise a kápolnában, utána pedig 10h00-tól ökumenikus imádság lesz a vízi színpadon.
● Csütörtökön 17h30-kor szentségimádás tartunk a kápolnában.
● Előre hirdetjük, hogy jövő vasárnap, augusztus 23-án a 9h30-as szentmise gitáros mise lesz.