• Hálásan köszönjük múlt vasárnap a Magyarkúti Kápolna búcsúja körüli segítségeket, szolgálatokat!
  • A héten hétfőn és szerdán a megszokott időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Kedden délután 15h30-tól a „mini-ifisekkel” (az elmúlt három év elsőáldozóival) találkozunk a plébánia-kertben egy közös játékra.
  • A héten kedden és csütörtökön 17h00-tól fűkaszálási segítséget kérünk a temetőben. Akinek van ilyen eszköze, vagy szívesen besegít, kérjük a két időpont egyikén (vagy akár mindkettőn) jöjjön el a temetőbe, és ajánlja fel szolgálatait, hogy ne mindig ugyanarra a néhány emberre maradjon az egész munka. Előre is hálásan köszönünk minden felajánlott szolgálatot!
  • Csütörtökön este 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Szombaton és vasárnap a megszokott időben lesznek a szentmisék: szombaton 17h00-kor a kápolnában, vasárnap 8h00-kor a kápolnában, vasárnap 9h30-kor pedig a templomban.