• Hétfőn a megszokott időben 17h45-kor lesz a kápolnában szentmise.
  • Hétfő este a bibliakör kivételesen elmarad.
  • Szerda este 17h45-kor a kápolnában igeliturgia lesz.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Pénteken 16h00-tól a tavalyi elsőáldozókkal találkozunk a közösségi házban.
  • Szombaton, január 28-án az Észak-Dunamenti Régió ifjúsági találkozója lesz Kosdon. Nagy szeretettel hívjuk a fiatalokat, gyerekeket 12-éves kortól. A program reggel 9 órakor kezdődik, és a 16 órási szentmisével zárul. Részletek a közösség facebook oldalán és a mente.hu oldalon. Szeretnénk együtt menni a találkozóra, aki a fuvarban segítséget kér, keresse Gábor diakónust vagy Áron atyát.
  • Előre hirdetjük, hogy január 31-én, kedden Uzsalyné Dr. Pécsi Rita neveléskutató tart előadást a verőcei Művelődési Házban, 17:00-i kezdettel. A téma: Fejleszt vagy rombol. Kulcs az okoseszközök okos használatához. A belépés díjtalan, minden érdeklődőt szeretettel várunk.