Kedves Testvérek,

szeretettel küldöm a hirdetéseket és homíliát. A hirdetéseket sajnos a legfrissebb járványügyi intézkedések miatt felül kellett írnom. Az esti találkozások, mind a férfi-kör, mind kis-ifi elmaradnak, illetve a kis-ifit megpróbáljuk virtuális formában megszervezni).A szentmisék (hétköznap és hétvégén), ameddig nincs ezzel ellentétes püspöki rendelkezés, meg lesznek tartva. A vasárnapi 9h30-as szentmisét élőben is szeretnénk közvetíteni, hogy akik bármi miatt karanténban vannak, vagy veszélyeztetettek, ilyen módon is bekapcsolódhassanak a közösség életébe.
Sok erőt, türelmet mindnyájunknak!
Szeretettel,
Áron a

  • Ma (vasárnap) délután 16h00-tól, a frissen elsőáldozáshoz járult gyerekekkel szeretnénk találkozni a közösségi házban, játékos, vidám együttlétre
  • Hétfőn és szerdán a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtök 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Csütörtök este a férfi-kör elmarad.
  • Péntek este 18h30-tól a kis-ifiseknek, 7-8. osztályosok találkozója on-line formában lesz.
  • Előre hirdetjük, hogy jövő vasárnap, november 15-én a 9h30-as szentmise gitáros mise lesz.
  • Előre hirdetjük, hogy két hét múlva szombaton, Krisztus Király napjának előestéjén a szentmisét kivételesen a templomban tartjuk, és a szentmisét követően egy órás szentségimádással kapcsolódunk be az eucharisztikus kongresszus kapcsán meghirdetett, egész világon átívelő imádságba.