• Október hónapban, a hétköznapi szentmisék előtt, valamint a vasárnap reggeli szentmise előtt fél órával rózsafűzért imádkozunk.
  • Hétfőn és szerdán a megszokott időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában, előtte 17h15-kor kezdjük a rózsafűzért.
  • Hétfő este 18h30-tól Biblia-kör lesz a közösségi házban. Igyekszünk a vírushelyzetnek megfelelő körülmények között találkozni, hogy együtt táplálkozzunk a Szentírás szavaiból. Régi és új résztvevőket szeretettel várunk.
  • Csütörtökön 17h30-kor szentségimádás tartunk a kápolnában.
  • Péntek délután 15h30-tól az elsőáldozásra készülő gyerekeknek lesz liturgiapróba, ministráns-ruhapróba és gyónás. A szentgyónás elvégzésére a szülőket is szeretettel várjuk.
  • Péntek este 18h30-tól a szentségekre készülő felnőttekkel, katekumenekkel találkozunk a közösségi házban.
  • Szombaton a vírushelyzetre való tekintettel zárt körben, de lehetőség szerint élő közvetítéssel tartjuk az elsőáldozási szentmisét. Imádkozzunk a közel húsz gyermekért, akik most először találkoznak az Oltáriszentség Jézussal, hogy mindvégig hűségesek maradjanak Őhozzá.
  • Játékos, interaktív felvilágosító foglalkozást szervezünk az 5-7. osztályos fiataljainknak, nemek szerinti bontásban. A program keresztény hitünk értékrendjét képviselve, a drámapedagógia eszközeivel, élményszerűen segít megérteni a fiataloknak testük változásait, működését. Lányok foglalkozása (Ciklus show) okt.17- én, 9-14h00- ig a verőcei közösségi házban. Fiúk (Titkos küldetés) programjának időpontja még egyeztetés alatt, az ősz folyamán. Bővebb információ a korosztályt érintő mini és kis-ifis levelező listán érkezik majd, jelentkezni Törökné Legeza Ritánál lehet e- mailben: legezarita@gmail.com