• Hálásan köszönjük mindazoknak, akik a húsvéti liturgia széppé tételében segítettek: kántorunknak, a sekrestyésünknek, a díszítőknek-takarítóknak, a ministránsoknak, a felolvasóknak és mindazoknak, akik imádságos jelenlétükkel hordozták a közös liturgiát
  • Húsvét hétfőn 9h30-kor lesz szentmise a templomban.
  • A héten szerdán 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Előre hirdetjük, hogy április 22-én, pénteken a verőcei óvoda lesz a házigazdája a Néphagyományőrző Óvodapedagógusok Egyesülete XXII. Tavaszi Szakmai találkozójának. Kb. 150-200 óvónő érkezik határon innen és túlról. Segítséget szeretnének kérni a vendéglátáshoz. Szeretettel várnak sütemény felajánlásokat, amit április 21-én csütörtökön lehet behozni az óvodába. A segítséget előre is hálás szívvel köszönik az óvoda dolgozói.
  • Szombatra kirándulós tavaszi találkozót hirdet az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony közösség minden 12. életévét betöltött fiatal részére. Gyülekező április 23-án reggel fél 9-től a verőcei plébánián, a program délután 16 órás szentmisével zárul. További részletek a közösség Facebook oldalán és a mente.hu oldalon találhatók.
  • Előre hirdetjük, hogy idén nyáron is tervezünk napközis hittantábort július 23-29-között, melyre az alsós gyerekeket és ötödikeseket résztvevőként 6.-osztálytól fölfelé pedig segítőként várjuk a gyerekeket, fiatalokat. Hamarosan lesz jelentkezési lap is.
  • A plébánia épületének felújítására a 300-darabos kirakósból már 41 darab összejött. Egy kirakós darab 10 000 forintot ér, de ez több kisebb adományból is össze tevődhet. Továbbra is szeretettel várjuk a felajánlásokat.
  • Továbbra is kapható Bárth Dániel, Verőce reformkori életéről szóló könyve, melynek a megvételével szintén az építkezést támogatjuk.