• Az érvényben lévő járványügyi intézkedéseknek megfelelően egyházmegyénkben továbbra is szünetelnek a nyilvános istentiszteletek, és egyelőre továbbra is csak közvetítésen keresztül tudunk részt venni a szentmiséken.
  • A héten csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Péntekenként a húsvéti időben is folytatódik a kálvárián a közös imádság, csak a keresztút helyett, most az öröm útját fogjuk járni és így hordozzuk egyéni imaszándékainkat, illetve a templom melletti ima-gyűjtőben összegyűlt szándékokat. Most pénteken is 16h30-kor találkozunk a lépcső aljánál.
  • Húsvét 2. vasárnapjának, az Isteni Irgalmasság vasárnapjának előestéjén, 17h30-kor a Szokolyai templomból közvetítünk szentmisét.
  • Húsvét 2. vasárnapján, az Isteni Irgalmasság vasárnapján 9h00-kor közvetítünk szentmisét Kismarosról a Ciszterci nővérektől. Utána 10h30-tól szentáldozásra lesz lehetőség Verőcén a templom előtt.