• Hétfőn és szerdán a megszokott időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • A “Házasság Hete” keretében február 10-én, szerdán Pécsi Rita tart előadást a férfi női szerepekről a nagymarosi templomban. Az előadás a nagymarosi plébánia honlapján keresztül interneten is követhető lesz.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Péntek délután a mini-ifiseknek (5-6. osztályosoknak) lesz közösségi alkalma.
  • Péntek este a szentségekre készülő felnőtteknek, katekumeneknek lesz online találkozás 19h00-tól.
  • Jövő vasárnap a 9h30-as szentmisén a “Házasság Hete” keretében a házaspárok megújíthatják elköteleződésüket és külön áldásban részesülnek.
  • A koronavírus miatt idén a betegek kenetének közösségi kiszolgáltatása elmarad. Azon idős, vagy beteg testvéreink, akik szeretnének a betegek kenetében részesülni, kérünk jelezzék ezt a kérésüket és egyénileg, személyesen visszük el nekik a szent kenetet.