• Hétfőn és szerdán a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában.
 • Újraindult a Biblia-kör, kéthetente hétfő este 18h30-kor találkozunk a közösségi házban. A legközelebbi alkalom, október 24-én lesz.
 • Kedd délelőtt 9h00-tól a temetői zöld-hulladékot válogatjuk a temetőben. Akinek ideje, lehetősége engedi, szeretettel várjuk ebben a szolgálatban, akár csak egy órára, vagy rövidebbre is lehet csatlakozni. Vasvillát, drót-vágót és kesztyűt érdemes hozni magunkkal.
 • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádás lesz a kápolnában.
 • Péntek délután, 16h00-tól, az őszi előáldozásra készülő gyerekekkel találkozunk a közösségi házban.
 • Péntek este a kis-ifiseknek, 6-7-8. osztályosoknak lesz alkalma 18h30-tól a közösségi házban.
 • Szombat este a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában és vasárnap is a megszokott miserend érvényesül.
 • Október hónapban a hétköznapi szentmisék előtt fél órával a rózsafüzért imádkozzuk közösen.
 • Ahogyan a múlt héten is hirdettük már, megváltozott a plébániai iroda nyitva-tartása, működése. Ezentúl nem fix időpontban, hanem előzetes telefonos, vagy e-mailes egyeztetés alapján lehet ügyet intézni. Az elérhetőség továbbra is: plebaniaveroce@gmail.com illetve +36 30 894 0110
 • A verőcei óvoda ruhagyűjtési akciót hirdet október 20-22 között. A textil újrahasználatot és a textil újrahasznosítást segítendő a meghirdetett időpontra a már nem használt tiszta, nem szakadt, jó állapotú ruhákat, kiegészítőket, cipőket várják.
 • Jövő vasárnap, az október 24-i 9h30-as szentmise keretében lesz a tavaly óta készülő gyermekek elsőáldozása. Erre a gitáros szentmisére, a túlzott zsúfoltság elkerülése érdekében különösen azokat a testvéreinket hívjuk, akiknek hozzátartozója elsőáldozáshoz járul. Természetesen legszívesebben egyházközségünk minden tagját várnánk ezen a szentmisén, de kérjük, hogy aki meg tudja oldani, kivételesen a reggel 8h00-ás vagy az előesti szentmisére jöjjön majd. Imádkozzunk a 12 készülő gyermekért és családjaikét.
 • Jövő vasárnap a missziók javára lesz gyűjtés.