Kedves Testvérek,

kicsit megkésve, de nagy szeretettel küldöm a vasárnapi homiliát és a hirdetéseket.
Imádságos üdvözlet a pihenős-helyemről (az svájci Hauterive-i Ciszterci Apátságból),
Áron a
 
  • Hétfőn és szerdán este 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön a megszokott időben 17h30-tól lesz a szentségimádás a kápolnában.
  • Mivel Áron atya elutazik, és a kispapok is sí-szüneten lesznek a pénteki kis-ifis alkalom még bizonytalan, e-mailben jelzünk az érintetteknek, hogy lesz-e.
  • Továbbra is szeretettel ajánljuk a testvéreknek Bárth Dániel történész könyvét a reformkori Verőcéről, az egykori plébános, Krizsány János írásainak tükrében. A könyvet 1000,-os áron kínáljuk és a befolyó összeget, a szerző felajánlásának köszönhetően a plébánia épületének felújítására fordítjuk. A könyvek a sekrestyében megvásárolhatók.