Egyházközségi hirdetések – Verőce, 2022. november 6.

• Hétfőn és szerdán a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában.
  • Kedden 16h00-tól gitáriskola lesz a közösségi házban.
  • Szerda este 18h30-tól a szentségekre készülő felnőttekkel, kezdő katekumenekkel találkozunk a közösségi házban.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádás lesz a kápolnában.
  • Pénteken délután 16h00-tól a tavalyi elsőáldozóknak 4. osztályos gyerekeknek lesz alkalma a közösségi házban.
  • Jövő hétvégén a papi hivatás iránt érdeklődő fiataloknak tartunk lelkinapot előkészítő szemináriumunkban. Kérjük a testvérek imádságait. Ezzel kapcsolatban püspök atya kérésének megfelelően minden vasárnapi szentmisén a hívek könyörgésében egy könyörgést erre a szándékra imádkozunk.
  • Vasárnap a 9h30-as szentmise gitáros mise lesz.

2022. december