• Október hónapban a szentmisék előtt fél órával közösen imádkozzuk a rózsafüzért. Világunknak e békétlen és zűrzavaros napjaiban külön szeretettel hívunk mindenkit erre az imádságra.
  • Hétfőn a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában.
  • Kedden délelőtt 9h00-tól baba-mama klub van a közösségi házban.
  • Szerda este 17h00-kor lesz Marschall Harold testvérünk temetése, és ezt követően a 18h00-kor a kápolnában érte mondunk gyászmisét.
  • Szerda este 18h30-kor a szentségekre készülő felnőttekkel találkozunk a közösségi házban.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádás lesz a kápolnában.
  • Pénteken 16h00-kor a volt elsőáldozókkal találkozunk a közösségi házban.
  • Népszámlálás zajlik Magyarországon. Ez fontos esemény nem csak Magyarország, de a magyar katolikusok életében is, ezért arra buzdítunk minden katolikust, hogy a népszámlálás alkalmával vallja meg a római vagy görög katolikus valláshoz tartozását.
  • A drasztikusan megemelkedett energiaárak miatt spórolásra és a villany, valamint a fűtés figyelmes használatára hívjuk a testvéreket. A templomot nem fogjuk fűteni. A közösségi házban a hőmérsékletet automatikus szabályozással beállítottuk. Kérjük fölöslegesen ne állítsa át senki a termosztátot. Köszönjük a testvérek megértését, és kérjük, aki teheti a perselyadományában, vagy önkéntes hozzájárulásában számoljon azzal, hogy a közösség kiadásai is megnövekedtek ezen a téren.