• Hétfőn és szerdán a megszokott időben 17h45-kor lesz a kápolnában szentmise.
  • Kedd délután 17h00-tól gitársuli lesz a közösségi házban.
  • Kedd délután Uzsalyné Dr. Pécsi Rita neveléskutató tart előadást a verőcei Művelődési Házban, 17:00-i kezdettel. A téma: Fejleszt vagy rombol. Kulcs az okoseszközök okos használatához. A belépés díjtalan, minden érdeklődőt szeretettel várunk.
  • Szerda este a szentségekre készülő felnőttekkel, katekumenekkel találkozunk 18h30-kor a közösségi házban.
  • Csütörtökön, Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepén kivételesen 17h00-tól tartunk rövidebb szentségimádást a kápolnában, majd 17h45-kor szentmise lesz. Az otthonról hozott gyertyákat a szentmise keretén belül szenteljük meg.
  • Péntek délután az iskolai farsangi rendezvények miatt az elsőáldozók plébéniai alkalma elmarad.
  • Előre hirdetjük, hogy február 11-én, szombaton, 16h00-tól farsangi ünnepre várjuk szeretettel egyházközségünk apraját-nagyját a verőcei iskolába. Lesz játékbarlang, jelmezes felvonulás, élőzene, közös táncok, tombola, meglepetés. Süteményt és innivalót hozzunk magunkkal! A jelmezbe öltözők ajándék tombolát kapnak! A tombolához nyereménytárgyak felajánlását szeretettel fogadjuk. A tárgyakat a sekrestyékbe legyenek szívesek leadni.