• Hétfőn és szerdán a megszokott időpontban, 17h45-kor lesz a kápolnában szentmise.
  • Szerda este a szentségekre készülő felnőttekkel találkozunk a közösségi házban.
  • Csütörtökön 17h30-18h30 között szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Csütörtökön 17h45-kor egy házassági évfordulós szentmise lesz a templomban, amelyre szeretettel várjuk a hétköznapi misére járókat.
  • Péntek délután 16h00-tól lesz az elsőáldozásra készülők liturgia-próbája és gyóntatása a templomban. Szeretettel hívjuk a szülőket is, hogy ha tehetik, ők is végezzék el a szentgyónásukat.
  • Szombaton az esti szentmise 17h00-kor a templomban lesz. A szentmisében közösségünkből 23 gyermek járul először Szentáldozáshoz. Imádkozzunk az elsőáldozásra készülőkért és családjaikért! A szentmise gitáros mise lesz.
  • Vasárnap,  Úrnapján 9h30-kor lesz szentmise a templomban, utána pedig Úrnapi körmenetet tartunk, hálát adva azért, hogy az Oltáriszentség Jézus velünk van a hétköznapi életünk terein, a házaink között, és szeretné, ha krisztusi közösségként fölragyogatnánk az Ő jelenlétét. Úrnapján Kismaroson sem lesz 8h00-kor szentmise, hanem csak 9h00-kor.
  • Lehet még jelentkezni a napközis hittantáborba: a jelentkezési információk a hátul kitett lapokon és az interneten is olvashatók. A jelentkezés az alábbi űrlapon történik: https://forms.gle/KiYBVcvBZbyZfReo8