• Május hónapban a lorettói litániát imádkozzuk a hétköznapi szentmisék után.
  • Hétfő este 18h30-tól Biblia-kört tartunk a közösségi házban.
  • Hétfőn és szerdán a megszokott időpontban, 17h45-kor lesz a kápolnában szentmise.
  • Szerda este 18h30-tól a fiatal házasok csoportjával találkozunk a közösségi házban.
  • Csütörtökön 17h30-18h30 között szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Péntek délután 16h00-tól a tavalyi elsőáldozóknak, mikro-ifiseknek van alkalma a közösségi házban.
  • Szombaton van a nagymarosi ifjúsági találkozó. Szeretettel hívjuk a fiatalokat erre az alkalomra.
  • Szombaton 14h00-kor kerül sor Verőce határában a Duna-parton a Limes-Solva38 múzeum megnyitó ünnepségre és egyben az új útszéli kereszt megáldására. Mindenkit szeretettel várunk erre a közös ünneplésre.
  • Vasárnap délután 16h00-kor Beer Miklós püspök atya szentmise keretében a bérmálás szentségében részesít hat kismarosi és verőcei fiatalt és 4 felnőtt testvérünket. Imádkozzunk értük.
  • Előre hirdetjük, hogy június 3-ra, szombatra egyházközségi buszos kirándulást szervezünk Győrbe. Az utazás költsége előreláthatólag 5000,- / fő. A közös programok között szerepel: szentmise a Győri Székesegyházban, Boldog Apor Vilmos sírjának és a Boldog Apor Vilmos Emlékkiállításnak meglátogatása. A négy egyházközséggel közös zarándoklatra a sekrestyében és az interneten is lehet jelentkezni május 28-ig, 3000 forint / fő előleg befizetésével:  https://forms.gle/tLvGc5G1xcZ4aWfP8 . Internetes jelentkezés esetén, a Verőcei Egyházközség számlájára kérjük az előleg utalását: 11742094-20163154-00000000. Közleménybe a név és “adomány” szó beírását kérjük.
  • Előre hirdetjük, hogy az idei napközis hittantábort július 24-28-a között tervezzük. Hamarosan elkészül a jelentkezési lap.