• Hálásan köszönjük az adventi koszorú kötésében, és templomunk búcsúünnepéhez kapcsolódóan a szeretetvendégségben nyújtott háttérsegítségeket.
  • Hétfőn lesz a szokásos márianosztrai zarándoklat, ezért az esti szentmise elmarad.
  • Az adventi időszakban szerdán és pénteken lesznek roráte szentmisék a kápolnában, 6h30-as kezdettel. A hajnali misék után reggelivel várjuk a gyerekeket az idősek klubjában. Azok a gyerekek, akik legalább négy rorátén részt vesznek, jutalom-kirándulásban részesülnek. Az adventi időben az esti szentmisék elmaradnak.
  • Kedden 9h00-tól Baba-mama klub lesz a közösségi házban.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Péntek délután 16h00-tól pásztorjátékpróba lesz a közösségi házban.
  • Péntek este 18h30-tól a szentségekre készülő felnőttekkel, katekumenekkel találkozunk a közösségi házban.
  • Idén adventben is tartunk szárazélelmiszer-gyűjtést, hogy egyházközségi karitászunk közreműködésével sok családot megörvendeztethessünk karácsonyi adománnyal. Az adományokat december 15-ig (vasárnapig) kérjük leadni a sekrestyékben.
  • Előre hirdetjük, hogy december 12-13-án csütörtök-péntek este 17h00-tól gyóntatás, 18h00-tól pedig lelkigyakorlatos szentmise lesz a kápolnában. Az adventi elmélkedéseket Kovács Zsolt balassagyarmati káplán atya tartja majd.