• Hétfőn és szerdán a megszokott időben, 17h45-kor lesz a kápolnában szentmise.
  • Kedd délelőtt a verőcei iskolában a hittanórák keretében lesz a gyerekeknek szentgyónásra lehetőségük.
  • Szerda este a szentségekre készülő felnőttekkel találkozunk 18h30-kor a plébánián.
  • Csütörtökön 17h30-tól van szentségimádás a kápolnában.
  • Mivel elsőpéntek éppen nagypéntekre esik, egy héttel korábban, most pénteken, március 31-én látogatjuk meg idős és beteg testvéreinket a szentségekkel.
  • Péntek délután 16h00-tól az elsőáldozásra készülő gyerekekkel találkozunk a közösségi házban.
  • Pénteken 17h00-tól imádkozunk keresztutat a kálvárián. A keresztutat az elsőáldozásra készülő gyerekek vezetik.
  • Szombaton délután 14h30-tól egyházközösségi nagyböjti lelkinapot tervezünk. A lelkinap szervezése, esetleges gyerekvigyázás  szempontjából segítség, ha tudjuk, kb. hány főre számíthatunk, ezért kérjük, hogy az interneten a jelentkezési lap kitöltését: https://forms.gle/7vXs6A8zKMEaDfeX8 Kérjük, még ma éjfélig jelentekezzünk!
  • Szombat este a szentmise kivételesen a templomban lesz 18h00-kor. A kápolnában aznap nem lesz szentmise.
  • Szent Erzsébet Karitászcsoportunk nevében és a rászorulók nevében is hálásan köszönjük a nagyböjti élelmiszergyűjtés során felajánlott sok-sok adományt! Az élelmiszergyűjtés jövő vasárnapig, április 2-áig tart.