• Hétfőn Márianosztrai zarándoklat lesz a régi, megszokott rend szerint.
 • Hétfőn és szerdán a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában.
 • Kedden délelőtt baba-mama klub van a plébánián.
 • Csütörtökön 17h30-18h30 között szentségimádást tartunk a kápolnában.
 • Pénteken 16h00-tól a nano és mikro ifiseket (4. és 5. osztályos) gyerekeket várjuk a közösségi házba, 18h30-tól pedig a kis-ifiseknek (8-9. osztályosoknak) lesz alkalma.
 • Szombaton Észak-Dunamenti Régiós Ifjúsági találkozó lesz Rádon. Nagy szeretettel várjuk a nagyobb gyerekeket, fiatalokat 12-13 éves kortól. A találkozó reggel 9h30-tól délután 16h00-ig tart. Ebédet helyben kapunk.
  Aki szívesen utazik velünk, jelezze Gábor atyánál, vagy Áron atyánál.
  Részletes információ és jelentkezés az interneten:

  https://mente.hu/region/eszak_duna/eszak-dunas-oszi-talalkozo-3/?fbclid=IwAR1PlAppKuN7LjLY3e9vV-QkywGK9qzuKy7DLqsxcgy-UKcPx2vUFTNu17o
 • Szombat este 18h30-tól a mini-ifisekkel (6-7. osztályosokkal) találkozunk a közösségi házban.
 • Vasárnap, november 19-én, Szent Erzsébet napján, a Karitász javára lesz gyűjtés.
 • Vasárnap a 9h30-as szentmisére külön szeretettel hívjuk az elsőáldozásra készülőket, illetve 4. és 5. osztályos gyerekeket. A szentmise ének és zene szolgálatát Kati néni és a nagyobb fiatalok segítségével ők fogják adni.
 • Az egyházi, és lassan a polgári év végéhez is közeledve szeretettel kérjük, hogy aki még nem tette meg, rendezze egyházi hozzájárulását (régi nevén egyházadóját). A közösséghez tartozásnak és szeretetnek fontos kifejeződése, hogy közösen hordozzuk anyagi terheinket.