• Hétfőn és szerdán a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában.
 • Kedden délelőtt baba-mama klub van a plébánián.
 • Beer Miklós nyugalmazott püspök atya lesz a Verőcei Művelődési Ház vendége most szerdán, november 29-én, akivel idén megjelent Egybeszerettél minket című könyvéről lesz beszélgetés és dedikálás. A program este 6 órakor kezdődik, mindenki szeretettel várnak.
 • Csütörtökön, templomunk búcsú ünnepén egész napos szentségimádást tartunk reggel 8órától az esti, ünnepi szentmiséig. A szentségimádási fél órákra a sekrestyében vagy az interneten is fel lehet iratkozni. Este 18h00-kor búcsúi szentmisére várunk nagy szeretettel mindenkit, utána egyszerű agapét tartunk. Teával, forralt borral készülünk, süteményt szeretettel elfogadunk.
 • Pénteken 16h00-tól a nano és mikro ifiseknek lesz alkalma a közösségi házban.
 • Szombat délután 15h30-tól adventi koszorúkötés lesz a közösségi házban, kicsiket-nagyokat szeretettel hívunk. Alapanyagról némi pénz ellenében központilag gondoskodunk, zöldet, apró fenyőgallyat, tuját szeretettel fogadunk. Az elkészült koszorúk megáldására mind a templomban, mind a kápolnában lesz lehetőség
 • Szombat este 17h00-kor, a megszokott rend szerint lesz szentmise a kápolnában.
 • Az egyházi, és lassan a polgári év végéhez is közeledve szeretettel kérjük, hogy aki még nem tette meg, rendezze egyházi hozzájárulását (régi nevén egyházadóját). A közösséghez tartozásnak és szeretetnek fontos kifejeződése, hogy közösen hordozzuk anyagi terheinket.
 • Előre hirdetjük, hogy december 9-e szombat estére tervezzük a második ima-katekézis alkalmat, amely egyszersmind adventi lelki napunk is lesz. Az alkalmat a szokolyai és kóspallagi testvérekkel közösen tartjuk majd a közösségi házban.
 • Előre hirdetjük, hogy az advent folyamán hétköznap csak hétfő este lesz 17h45-kor szentmise a kápolnában. Kedden és csütörtökön kismaroson, szerdán és pénteken Verőcén a templomban lesznek majd a hajnali szentmisék.
 • Szent Erzsébet Karitász Csoportunk ismét adományokat gyűjt azon családok, idősek, egyedülállók számára, akiknek szükségük van a támogatásra. Várjuk a tartós-élelmiszer adományokat a templomba és a közösségi házba! Idén is kifejezetten kész csomagokat, tartós élelmiszert várunk, a pénzbeli adomány most kevésbé segítség (kérjük, ha lehet, részesítsük előnyben a kifejezetten mennyiségi korlátos élelmiszereket). A gyűjtés december 17-éig tart.
 • Kedves Testvérek, az alábbi linken lehet feliratkozni a 30-i, egész napos Szentségimádásra, ami a templomban lesz. Kérjük, továbbítsátok az információt a levelező listán nem szereplő Testvéreknek is.
  Áldott készületet!

  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Kpaw5HpKnG6QpXGkbwabyqYgjXd7CLywma0avgNSv5c/edit#gid=0