Egyházközségi hirdetések 2020. november 1.

• Ma, vasárnap délután, mindenszentek napján a temetőben 15h00-kor közösen imádkozunk elhunytjainkért. Az imádság után lehetőség van az újonnan elkészült síremlékek megáldására.
  • Hétfőn, halottak napján 17h00-kor lesz szentmise egyházközségünk elhunyt tagjaiért a kápolnában. (18h00-kor Kismaroson lesz szentmise.)
  • A halottak napi szentmisék miatt a Biblia-kör kivételesen elmarad.
  • Szerda este kivételesen a kápolnában nem lesz szentmise, helyette Kismaroson 18h00-kor tartunk szentmisét Major Sándor atya születésének 100. évfordulója alkalmából. A szentmisét élőben közvetítjük. A szentmisére 17h45-kor a kápolnától szívesen átvisszük autóval, aki szeretné.
  • Péntek délután 16h00-tól a mini-ifiseknek, 5-6. osztályosoknak van alkalma a közösségi házban.
  • Pénteken 17h45-kor Kismaroson tartjuk az elsőpénteki szentmisét. Szeretettel vállalunk oda-vissza fuvart Verőcéről a kápolna a elől. Odafelé 17h30 lesz az indulási időpont.
  • Péntek este a szentségekre készülő felnőttekkel, katekumenekkel találkozunk a 18h30-tól a közösségi házban.
  • Szombaton Vácon az Egyházmegye Oktatási Központjában (Vác, Galamb u. 1.) lesz az Őszi Észak-Dunás Ifjúsági találkozó. Szeretettel hívjuk fiataljainkat 13 éves kortól. A program délelőtt 9h00-kor kezdődik és 16h00-kor szentmisével zárul. Részletes információ és regisztráció a mente.hu oldalon.
  • Jövő vasárnap november 9-én délután 16h00-tól, a frissen elsőáldozáshoz járult gyerekekkel szeretnénk találkozni a közösségi házban, játékos, vidám együttlétre.

2022. december