• Október hónapban a hétköznapi szentmisék előtt fél órával a rózsafüzért imádkozzuk közösen.
  • Hétfőn 18h30-tól Biblia-kör lesz a plébánián.
  • Hétfőn és szerdán a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában.
  • Kedden 9h00-tól baba-mama klub van a közösségi házban.
  • Szerdán 18h30-tól a szentségekre készülő felnőtteknek, katekumeneknek lesz alkalma a plébánián.
  • Csütörtökön 17h30-18h30 között szentségimádás lesz a kápolnában.
  • Pénteken 16h00-kor találkozunk először a közösségi házban azokkal a gyermekekkel, akik idén kezdik meg az elsőáldozásra készülést. 17h00-tól a gyermekek szüleivel tartunk megbeszélést.
  • Előre hirdetjük, hogy október 21-e, szombat estére a négy egyházközség számára közös találkozót szervezünk Verőcén a közösségi házban. A találkozó a püspök atya által meghirdetett lelki előkészület része, amellyel Egyházmegyénk alapításának 1000 éves évfordulójára és a felújítás alatt álló Székesegyház átadására, megszentelésére készülünk. A 18h00-20h00 között tervezett alkalmon imádság, dicsőítés, rövid lelki tanítás, beszélgetés, kötetlen együttlét és szeretetvendégség vár ránk. Nagy szeretettel hívjuk már előre is mind a négy egyházközség minden tagját, családokat és egyedülállókat, fiatalokat és időseket egyaránt.
  • Beteltek a helyek az október 28-a szombati, Pálosszentkútra, a pálos Mária kegyhelyre szervezett buszos zarándoklatra. Aki még szeretne jönni, várakozó-listára tud feliratkozni. Akik eddig jelentkeztek, kérjük, hogy a szentmise után készpénzben fizessék be a részvételi díjat, ezzel véglegesítve jelentkezésüket. Akinek ez valami miatt gondot okoz, akár az összeg, akár a készpénz, nyugodtan jelezze. Az útiköltség díja 7000,-forint fejenként. A zarándoklatra reggel 7h00-ás indulást tervezünk Verőcéről és legkésőbb 18h30-as hazaérkezést.